Deadpool 3 vs Wolverine Türkçe izle

Deadpool 3 vs Wolverine

Deadpool 3 vs Wolverine Türkçe izleyemeden önce bu yazıları yazmak durumundayız çünkü filmin yapılmasına karar vereli daha en fazla 2-3 gün oldu ve oyuncu seçimleri başlamadı bile; yani demek istediğim şu an filmin fragmanının bile paylaşamıyoruz çünkü henüz ortada öyle bir video bile yok. Geçtiğimiz günlerde Ryan Reynolds yani namı diğer Deadpool, Instagram takipçilerine ve tabii ki de X-MEN ve özellikle Wolverine hayranı olan bizlere büyük bir sürpriz yaptı ve Deadpool 3 filminde ikinci başrol ve baş karakter olarak Hugh Jackman yani namı diğer Wolverine ile birlikte kamera karşısına geçeceklerini açıkladı ve çok eminim ki dünya üzerinde en az milyonlar bu sürpriz habere benim gibi çok sevindi. Çünkü hepimiz biliyoruz ki Deadpool 3 izleyemeden ve hatta ondan yıllarca önce hayranlığımızı kazanmış bir X-MEN serisi ve oranın da en sevilen karakteri Wolverine vardı. Daha sonra başka bir Marvel filmi olan Deadpool diye bir süper kahraman çıktı ve yediden yetmişe bütün izleyicilerin sempatisini kazandı.

Şimdi de biraz iki karakter hakkında kısa bilgiler verelim. Öncelikle Wolverine’nin lakabı bildiğiniz gibi hayvandır ve gerçekten de bazı hareketleri aynen o aleme aittir. Sahip olduğu X geni sayesinde hem çok güçlüdür, hem aşırı hızlı iyileşme özelliği vardır, hem de yumruğundaki 4 eklemden 4 adet metal pençe çıkmaktadır ki bu da onun en karakteristik özelliğidir. Her zaman sinirlidir, asık suratlıdır, boş muhabbetler ve işlerle hiç ilgilenmez, sürekli sigara ve alkol içer ama daima iyi kalpli insanların tarafındadır. Öte yandan Deadpool ise sanki Wolverine’e tepki olarak doğmuş bir karakter diyebiliriz zira onun tam tersi bir karaktere sahiptir. Sürekli neşelidir, hep güler ve hep espri yapar, sürekli küfürlü konuşur, ve çoğu zaman boş işlerin peşinden koşar ama gelin görün ki işin temelinde o da Wolverine gibi bir mutanttır ve sahip olduğu X geni sayesinde neredeyse ölümsüzdür, aşırı iyi kılıç ve silah kullanır ve resmen yürüyen bir ölüm makinesidir.

Şimdi, hal böyle olunca ve bu iki karakterin de büyük bir hayranı olunca işler çok karmaşık bir hal alıyor ve beklemek neredeyse zulüm gibi geliyor. Wolverine ile Deadpool 3 filminin nasıl bir senaryoya sahip olacağını henüz bilmediğimiz için Deadpool ile Wolverine aynı safta mı savaşacak yoksa karşı karşıya mı gelecek sorusu bence herkesin en çok merak ettiği konudur diye düşünüyorum. Şimdilik resmi olarak paylaşılmış sadece 1 adet afiş var ve henüz ortada bir fragman veya vizyon tarihi de yok ama ben bu en güzel film ile ilgili yeni gelişmeler yaşandıkça bu konuyu güncel tutacağım bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Not: Deadpool vs Wolverine filmini izlerken umuyorum ki Jean Grey ve Mystique karakterlerini de görme şansını yakalarız. Son olarak büyük beklentilerle iple çektiğimiz bu filmin gelmiş geçmiş en iyi filmler kategorisine grip giremeyeceği de tam bir merak konusudur.