Teen Wolf (The Movie) izle

Aslına bakarsanız konusu hakkında bilgim olan filmleri ve dizileri anlatmaktan ve yorumlamaktan çok daha fazla keyif aldığımı itiraf edebilirim ki Teen Wolf (The Movie) izle de onlardan birisi. Bundan tam 12 yıl önce yani 2011 yılında konusu kurtadam olan yepyeni bir gençlik dizisi başlamıştı ve bir anda o dönemin gençleri tarafından aşırı derecede ilgi görünce 4 sezona kadar yükselttiler bölümleri. Bir çokları gibi ben de önyargıyla yaklaşıp izlememeye karar vermiştim ilk önce ama sonradan gelen ani bir dürtü ile ilk bölümünü izlediğim andan itibaren hayranı olmuştum diyebilirim ki o dönem bizim de teenager oluşumuzun bir etkisi de vardır muhakkak.

Gözlüklü ve astım hastası olan liseli genç bir adam (Scott), çoğunluğun olduğu gibi loserlar sınıfındandır ve popüler olmak gibi bir derdi de yoktur, ve hatta bahsi geçen bu kasabada o döneme kadar meydana gelmiş herhangi paranormal bir durum bile gelişmemiştir. Bir gece Scott, okuldan çıkmış eve gidiyorken ormanın yakınından gelen değişik sesleri fark eder ve daha yakından bakmak için oraya doğru yaklaşır ve bir anda ne olduğunu anlamadan bir kurt tarafından saldırıya uğrar ve bir kaç yerinden ısırılırken o anda bayılır. Uyandığında kendisini yatağında ve hiç bir şey olmamış halde bulur ve gördüklerinin bir kabus olduğunu düşünmeye başlar, ta ki gözlüklerine ve astım spreylerine artık ihtiyacı olmadığını anlayana kadar. Evet, yanlış tahmin etmediniz, Teen Wolf Türkçe izle filmindeki Scott arkadaşımızı ısıran kurt, aslında bir alfa kurtadamdır ve bu sebepten dolayı Scott da artık bir beta kurtadam haline dönüşmüştür. Artık o dakikadan itibaren en yakın arkadaşı olan Stiles Stilinski ile birlikte yeni kendini keşfetmeye çalışan Scott, dizinin ilerleyen bölümlerinde bir çok farklı yaratıkla karşılaşacak, bunların bir çoğu onu öldürmek isteyen düşmanları olacak, ve bir şekilde alfa olarak kendi sürüsünü oluşturmayı başaracaktır.

Teen Wolf full hd izlenin dizi hali, başlangıcı ve bitişi arasındaki kısacık özet tam da yukarı paragrafta anlattığım gibiydi ve 4 yıl boyunca en büyük izlenme oranlarını elde ederek final yaptılar ki o oyuncu kadrosundan bazıları şuan yıldız oyuncu konumuna geldiler; Dylan O’brien, Crystal Reed ve Tyler Hoechlin; fakat anlaşamamış olacaklar ki Dylan bu filmde yer almıyor maalesef. Ama tabii ki bizim bu konumuzun ana başlığı Teen Wolf 2023 filmini Türkçe izle olduğu için size şunu söyleyebilirim; yukarıda bahsettiğim dizinin özeti ve bitişinden muhtemelen 10 yıl sonrası, bu filmin başlangıcını oluşturacaktır ve olaylar çok yüksek ihtimalle kaldığı yerden devam edecektir; hem fantastik, hem kurtadam, hem de vampir filmlerini sevenlerin kesinlikle izlenmesini tavsiye edebileceğim bir filmdir kendisi.

Liste:

  • teen wolf 2023 tek parca (1)
  • teen wolf filmi izle (1)